Электронный ключ "Кристалл-1"

Электронный ключ "Кристалл-1"
60 грн. $2 / €2

Торг

Производитель: noname
Алексей
Город: Киев
Был на сайте: 09.04.2015
Объявлений продавца: 9

Размещено: 08.04.2015

В наличии 100шт.

Електронний ключ «Кристал-1» - це апаратний засіб КЗІ, що виконаний вигляді малогабаритного з’ємного USB-пристрою та використовується в якості носія ключової інформації.

Електронний ключ «Кристал-1» виконує наступні функції:

автентифікацію оператора ЕОМ при доступі до ключа;

генерацію особистих та відкритих ключів для алгоритму електронного цифрового підпису;

генерацію ключів для алгоритму шифрування та генерацію випадкових послідовностей на основі апаратного генератора;

зберігання особистих ключів у внутрішній пам’яті та захист їх від несанкціонованого доступу;

формування і перевірку електронного цифрового підпису;

контроль цілісності і працездатності вбудованого програмного забезпечення.

Особисті ключі генеруються, зберігаються та використовуються тільки усередині електронного ключа, та жодним способом не потрапляють за його межі. Апаратна реалізація забезпечує захищеність процесу виконання криптографічних перетворень та унеможливлює доступ до особистих ключів з боку апаратно-програмного середовища. Зберігання особистих ключів та інших ключових даних здійснюється у внутрішньому постійному запам'ятовуючому пристрої електронного ключа.

Конструкція та технічні характеристики засобу

Електронний ключ виконаний у вигляді малогабаритного знімного USB-пристрою, який може мати програмний CCID-інтерфейс та електронний flash-диск (протокол USB Mass Storage).

Конструктивно електронний ключ виконаний на двошаровій друкованій платі, яка залита компаундом, що формує захисний шар та встановлена в пластмасовий чи металевий корпус, що формує зовнішній вигляд засобу. На друкованій платі встановлюються електроні компоненти та USB-з’єднувач типу А-plug (виделка).

Електронний ключ реалізує наступні криптографічні алгоритми та протоколи:

шифрування за ДСТУ ГОСТ 28147:2009 (режим простої заміни та режим вироблення імітовставки);

ЕЦП за ДСТУ 4145-2002 (всі довжини ключів передбачені стандартом);

гешування за ГОСТ 34.311-95;

протокол розподілу ключових даних Діффі-Гелмана в групі точок еліптичної кривої (довжина ключа до 571 біту).

Швидкість формування ЕЦП за ДСТУ 4145-2002, поле 257 - 100 мс. Швидкість формування спільного секрету Діффі-Гелмана в гр.т. еліптичної кривої, поле 571 - 800 мс.

Вбудований електронний flash-диск може бути об'ємом 4, 8, 16 чи 32 ГБ. Швидкість запису та зчитування диску з шифруванням за ДСТУ ГОСТ 28147:2009 - 0,5 Мбайт/c.

Апаратна реалізація забезпечує захищеність процесу виконання криптографічних перетворень та унеможливлює доступ до особистих ключів з боку апаратного-програмного середовища.

Особисті ключі генеруються, зберігаються та використовуються тільки усередині електронного ключа, та жодним способом не потрапляють за його межі. Зберігання особистих ключів та інших ключових даних здійснюється у внутрішньому постійному запам’ятовуючому пристрої електронного ключа.